پرینت

با حضور با حضور دکتر ربیع فلاح و دکتر مقیمی مشكلات خليل‌شهر بررسي شد

on .

 

بررسي مشكلات خليل‌شهر با حضور استاندار مازندران با حضور دکتر فلاح استاندار مازندران ، دکتر مقيمي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام جباري امام جمعه بهشهر و جمعي از مديران استانی و شهرستانی و همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی خلیل شهر مشكلات این شهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

 

در پی بازدید استاندار از خلیل شهر نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر با اشاره به بودجه و اعتبارات عمرانی  اختصاص یافته به خلیل شهر در سال 1393  اظهار داشت پروژه های عمرانی خلیل شهر 53 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.نورزاد مهمترین مشکل خلیل شهر را کمبود آب شرب دانست و کمک و همکاری مدیران استانی و رفع مشکل آب شرب را خواستار شد.

 

مهندس رحمانی خلیلی شهردار خلیل شهر ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه بالاخص استاندار مازندران، دکتر مقیمی و حجت الاسلام والمسلمین جباری امام جمعه شهرستان بهشهر به معرفی خلیل شهر پرداخت.

 

رحمانی خلیلی با اشاره به طرح های عمرانی دردست اقدام از قبیل:ساماندهی مبادی ورودی و خروجی شهر,پارک جنگلی سرخ ا و گسترش آن, ساماندهی و پیگیری طرح دریا,اجرا و ساماندهی رودخانه های فصلی موجود در محدوده شهر,تهیه منشور 5 ساله توسعه پایدار خلیل شهر, عضویت خلیل شهر در طرح شهر سالم سازمان جهانی بهداشت و...مهمترین مشکل شهر را تامین آب شرب مورد نیاز شهروندان و پروژه تکمیل کارخانه کمپوست شرق استان مازندران دانست و از استاندار رفع مشکل کمبود آب خلیل شهر را درخواست نمود.

 

دکتر مقیمی نیز در این نشست با اشاره به موقعیت‌های مناسب گردشگری در خلیل‌شهر گفت: مسئولان شهر باید با برنامه ریزی مناسب و دقیق در بازه های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ورود گردشگران را به این منطقه فرآهم آورند.

 

 

در ادامه  دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در خصوص توزیع مناسب و عادلانه بودجه و امکانات به شرق و غرب استان مطالبی را بیان نمود.

 

استاندار مازندران افزود:در خصوص مشکلات مربوط به تامین آب شرب خلیل شهر و تکمیل کارخانه کمپوست,استانداری در سال جدید توجه ویژه ای به این دو بخش خواهد نمود تا مشکلات مردم در این بخش ها مرتفع گردد.

 

دکتر ربیع فلاح در خصوص پروژه احداث مجتمع آموزشی هلال احمر در خلیل شهر مهندس نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری را مسئول پیگیری آن معرفی کرد و از مهندس نبیان خواست تا با همکاری و هماهنگی ادارات مرتبط در تحقق این امر تلاش نماید.

 

در بخش گردشگری سرخ ا و امام زاده یوسف , بزرگ نیا مدیر کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان مامور بررسی و پیگیری آن شد.

 

در خصوص رفع مشکل کم آبی خلیل شهر و کمبود آب شرب آن مقرر شد به صورت دو مرحله ای برنامه ریزی و زمانبندی شود و ضمن تامین بودجه و رفع موانع موجود ادارات و سازمان های مرتبط و فرماندار ی شهرستان بهشهر توجه ویژه به این طرح داشته باشند.

 

در خصوص مهار آب های سطحی و جلوگیری از خطر جاری شدن سیل در خلیل شهر نیز مقرر گردید در سال جدید کمک و مساعدت ویژه از سوی مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداری صورت پذیرد.

 

  • بررسی مشکلات خلیل‌شهر با حضور استاندار_1
  • بررسی مشکلات خلیل‌شهر با حضور استاندار_2
  • بررسی مشکلات خلیل‌شهر با حضور استاندار_3
  • بررسی مشکلات خلیل‌شهر با حضور استاندار_4

 

اضافه کردن نظر