پرینت

همايش فصلي شوراهاي اسلامي شهر و روستا با حضور دکتر مقیمی برگزار شد

on .

  

همايش فصلي شوراهاي اسلامي شهر و روستا شهرستان گلوگاه  به ميزباني دهياري و شوراي اسلامي روستاي وزوار با حضور دكتر مقيمي نماينده محترم مجلس شوراي اسلامي بر گزار گرديد.

 

در اين همايش که فرماندار، بخشدار و اعضای شورای روستاها حضور داشتند، مشكلات روستاها بررسي و برای پیشرفت و حل مشکلات برنامه ریزی صورت گرفت.

 

دکتر مقیمی در سخنانی با اشاره به نقش مهم شوراها در پیشرفت روستا گفت: وظیفه شناسایی ظرفیت‌ها با شورای روستاهاست و باید با استفاده از ظرفیت موجود در روستا راه های پیشرفت را طی کرد.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلات روستاها ناشی از بی برنامه بودن است و اگر فرصت ها و ظرفیت ها شناسایی شوند به راحتی می توان مشکلات را حل کرد و نیازمند کمک از منابع دیگر نبود.

 

دکتر مقیمی بیان داشت: بنده تا جایی که در توان دارم برای حل مشکلات روستاها سعی می کنم شخصا در روستاها حضور پیدا کنم و با تصمیم گیری و تزریق منابع مالی  قدم بردارم ولی تعداد بسیار زیاد روستاها در حوزه انتخابیه باعث می شود در فواصل زمانی طولانی‌تری به روستاها برسم و این مورد باید توسط اعضای محترم شوراها و دهیاران محترم به بنده اطلاع رسانی شود.

 

وی از آغاز تحول بزرگ در راه روستایی شرق مازندران خبر داد و گفت: به لطف پروردگار و با همت مردم و مسوولین آسفالت 45 کیلومتر راه روستایی شهرستان نکا آغاز شده و تمام سعی خود را می کنیم تا هرچه سریعتر به پایان برسد.

 

نماینده مردم گلوگاه، بهشهر، نکا گفت: خوشبختانه برای گازرسانی به روستاهای بالادست نیز تصمیمات خوبی گرفته شده و مقدمات کار آغاز شده که امیدواریم این تحول بزرگ نیز رخ دهد تا دو مشکل اساسی روستاهای شرق مازندران یعنی راه و گاز برای همیشه حل شود.

 

فرماندار گلوگاه نیز در اين همايش گفت؛ تا پايان سال جاري 45 كيلومتر از راههاي روستايي شهرستان گلوگاه اسفالت خواهد شد.

 

قاسمی طوسی گفت: تا هفته بعد ساختمان  اداره آب و فاضلاب روستايي در شهرستان  مستقر و افتتاح  خواهد شد.

 

در ادامه همايش از طرف شوراي و دهياري روستاي وزوار لوح تقدير به  جناب فرماندار و بخشدار محترم بخش مركزي و مهندس پور فلاح مديريت محترم جهاد كشاورزي شهرستان اهداء گرديد.

 

  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_1
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_2
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_3
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_4
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_5
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_6
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_7
  • همايش فصلي شوراهاي گلوگاه در روستای وزوار_8

 

اضافه کردن نظر