پرینت

افتتاح ايستگاه آتش‌نشاني دنگسرك نكا با حضور دکتر مقیمی

on .

 

با حضور دکتر مقیمی نماينده مردم شرق مازندران در مجلس شوراي اسلامي، ایستگاه آتش نشانی دنگسرک نکا افتتاح و يك دستگاه ماشين آتش نشاني به دهياري این روستا تحويل شد.

 

در اين مراسم كه يك دستگاه ماشين آتش نشاني به مبلغ ۱۹۷ ميليون تومان با اعتبارات دهياري، بخش دولتي و كمك نماينده مجلس به دهياري دنگسرك نكا انجام شد دومين ايستگاه آتش نشاني روستايي نكا شروع به فعاليت كرد .

 

دکتر مقيمي، در مراسم افتتاح و تحويل ماشين آتش نشاني گفت: توجه به عمران و آباداني روستاها از تاكيدات موكدي است كه مورد توجه است و پيگير عمراني روستاها هستيم.

 

وی ضمن قدردانی از حمایت مسئولان و كمك بخش دولتي، در اختصاص ماشین آلات به دهیاری های شهرستان خاطر نشان کرد: امیدواریم از این ماشین آتش نشاني در جهت خدمت رسانی و عمرانی بهتر به مردم  اين روستا و اطراف، استفاده بهینه شود.

 

مقيمي با تاکید بر تلاش دهیاران در راستای درآمدزایی برای روستاها، اظهارکرد: دهیاران درراستای خدمات عمومی مردم و کارهای عمرانی روستاها ابتکار عمل به خرج داده و با اجرای پروژه های اقتصادی در آبادانی هرچه بیشتر روستاها تلاش کنند.

 

وي با بيان اينكه اختصاص "بيل بكهو" كه از نيازهاي اين روستا است و توسط شوراي روستا بعنوان نياز مهم براي فصل سرما اعلام شده است نيز توسط شورا پيگيري شود و ما هم تا جايي كه امكان دارد در اين راستا و اختصاص اين "بيل بكهو" تلاش مي كنيم.

 

همچنین در حاشیه اين مراسم ميدان روستاي دنگسرك نيز با اعتبار دهياري، بمبلغ 19 ميليون تومان به بهره برداري رسيد.

 

 

  • راه اندازي ايستگاه آتش نشاني دنگسرك_1
  • راه اندازي ايستگاه آتش نشاني دنگسرك_2
  • راه اندازي ايستگاه آتش نشاني دنگسرك_3

 

اضافه کردن نظر