پرینت

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

on .

   

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی                             که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش                             که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

 

بهار فصل غبار روبی از کینه ها و غصه ها و فصل پاک کردن دل از زنگار نامهربانی هاست و همین هاست که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

 

نوروز برای ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. دین مبین اسلام نیز جلوه هایی از معرفت دینی را در آن به یادگار گذاشته است تا آنان که سرای دل و دیده را از زنگارها صیقل می دهند و ضمیر وجود را از هرگونه گناه و نافرمانی پاک نگاه میدارند نوروزی دل انگیز و سرسبز داشته باشند.

 

دراین ایام که فضای کشور معطر به عطر شهیدان مدافعان حرم آل الله و حریم جمهوری اسلامی است گرامی میداریم یاد و نام امام راحل و شهدای گرانقدر ایران اسلامی و امیدوارم درسالی که به فرموده امام المسلمین رهبری حکیم و فرزانه انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل هست تمام مسئولان جمهوری اسلامی همت و تلاش خود را در انجام این رهنمود بکار گیرند.

 

این عید سعید باستانی را به همه هموطنان بزرگوار علی الخصوص مردم شریف شرق استان مازندران تبریک گفته و ضمن دعای خیر سالی پر برکت برای شما عزیزان بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر میگذارم و فروتنانه از او طلب میکنم که:

یامقلب القلوب والابصار / یا مدبرالیل و النهار / یا محول الحول و الاحوال / حول حالنا الی احسن الحال

 

احمدعلی مقیمی

نماینده مردم شریف بهشهر، نکا و گلوگاه درمجلس شورای اسلامی

اضافه کردن نظر