پرینت

دکتر مقیمی در تذکری شفاهی: سخنان رئیس جمهور در خصوص شورای نگهبان بی انصافی است

on .

 

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از اظهارات رئیس جمهور در خصوص شورای نگهبان گفت: سخنان برخی از مسئولان در خصوص شورای نگهبان بی انصافی است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد علی مقیمی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تشکر از نمایندگان برای تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و همچنین مربیان پیش دبستانی گفت: سخنان برخی از مسئولان در خصوص شورای نگهبان بی انصافی است باید بدانند آنها با بلند نظری و منش غیر جناحی شورای نگهبان به قدرت رسیدند از این رو گفتارسنجیده تری داشته باشند.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا وگلوگاه در مجلس شورای اسلامی خطاب به نوبخت افزود: تخصیص کامل اعتبارات مصوب سد گلور از مطالباتی است که باید از سوی دولت جامه عمل پوشیده شود.

 

وی افزود: سفرهایی که رئیس جمهور به استان های مختلف داشت باید همراه با تخصیص کامل بودجه های مصوب برای پروژه های عمرانی باشد.

 

مقیمی تسریع در پرداخت حقوق کارگران فولاد را خواستار شد و تصریح کرد: روشن شدن وضعیت استخدامی جامعه متخصصان اپراتوری پست های فشار قوی و همچنین تسریع در پرداخت مبالغ خریداری شده گندم از کشاورزان و همچنین نگاه ویژه در رفع مشکلات صنعت مرغداری و دامداری از مطالبات مردمی از دولت است.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: 4 خطه شدن نکا، نیروگاه و بهشهر و بندر امیرآباد با تسریع در ساخت بیمارستان حضرت امام در شهرستان بهشهر از مطالبات مردم در حوزه انتخابیه بنده است.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از سیاسی بودن مدیران بخش آموزش و پرورش در استان مازندران که باشگاه انتخاباتی شده است گفت: به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تأخیر در فرستادن هیأتی جهت بررسی وضعیت آموزش و پرورش استان تذکر می دهم.

 

اضافه کردن نظر